Opinie

Mam nadzieję, że treść opinii na temat współpracy z naszą pracownią, zachęcą Państwa do skorzystania z naszych umiejętności.
...kolejne opinie wkrótce

1.

Jako redaktor naczelny journalu Forum Scientiae Oeconomia współpracuję z Panem Jackiem Jaworskim od początku 2014 r. W tym czasie opublikowaliśmy łącznie 28 numerów czasopisma, a Pan Jaworski był odpowiedzialny za skład i łamanie druku oraz druk wersji papierowej, a także za przygotowanie nowego, dwukolumnowego layoutu czasopisma. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że w ciągu całego okresu współpracy Pan Jaworski wykazał się wysokim profesjonalizmem, odpowiedzialnością i sumiennością. Cechuje go również duża elastyczność, co sprawia, że niezależnie od okoliczności, zawsze można na niego liczyć.  

Dr hab. Włodzimierz Sroka, prof. AWSB
Forum Scientiae Oeconomia
Redaktor Naczelny

2.

Nasza dotychczasowa współpraca z Panem Jackiem Jaworskim (MyBooks – J.R. Jaworski) przebiega idealnie. Wszelkie terminy są zawsze należycie pilnowane, a merytoryczne przygotowanie Pana Jaworskiego oceniamy bardzo wysoko. Zamierzamy w kolejnym roku (2021) kontynuować nasza współpracę.
W imieniu PTE w Katowicach, Adam Sztukowski (Dyrektor Biura)


3.

Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą Pana Jaworskiego i w przyszłości tę współpracę będziemy kontynuować. Pełen profesjonalizm, szybkość realizacji, przy zachowaniu najwyższych standardów technologicznych i merytorycznych, jest wręcz zdumiewające. Polecamy!
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie


MyBooks.com.pl

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania.
Jacek Robert Jaworski, e-mail: biuro@mybooks.com.pl